Holowanie - ENCP Elbląg

Jeśli jesteś kierowcą już od jakiegoś czasu, to z pewnością spotkałeś się z sytuacją, kiedy w najmniej odpowiednim momencie Twoje auto odmówiło posłuszeństwa. Niezależnie od tego czy byłeś w trasie czy też w rodzinnym mieście, niemożność ruszenia samochodu nigdy nie jest przyjemna i może wiązać się z dodatkowym stresem. Z naszą pomocą holowanie przebiegnie bez problemu i nie będziesz musiał się niczym martwić. Więc jeśli zdarzyło się, że potrzebujesz przetransportować swoje niedziałające auto z jednego końca miasta na drugie, z chęcią Ci pomożemy. Działamy na obszarze Elbląga i w jego okolicach. Nie wahaj się i zadzwoń do nas pod numer podany poniżej.

Dla klientów, którzy skorzystają z usług naszego warsztatu holowanie na terenie Elbląga gratis!

  • Istnieje możliwość podstawienia na miejsce uszkodzenia auta zastępczego na preferencyjnych warunkach (patrz zakładka wypożyczalnia aut).
  • W przypadku szkód likwidowanych z OC sprawcy istnieje możliwość bezgotówkowego wykonania usługi (rozliczymy się bezpośrednio z towarzystwem ubezpieczeniowym).

Jakie auta holujemy

Auta osobowe

Oprócz usług warsztatowych, nasza firma oferuje Państwu wyspecjalizowane usługi pomocy drogowej oraz assistance. Wykonujemy usługi w zakresie holowania samochodów osobowych. Prowadzimy także warsztat samochodowy, dzięki czemu klient ma możliwość naprawy pojazdu bezpośrednio w naszej firmie. W wielu przypadkach jest to nieocenione, z uwagi na dużą oszczędność czasu.

Dostawcze do 8 ton

Pojazdy pomocy drogowej, którymi dysponujemy sprostają każdemu zadaniu – jesteśmy w stanie zapewnić transport praktycznie wszystkich aut w powyższym tonażu, jakie można spotkać na naszych drogach.