Likwidacja szkód

lakierr-x

Naprawy powypadkowe, bezgotówkowe

Wykonujemy naprawy bezgotówkowe w Elblągu, w ramach należnej z ubezpieczenia likwidacji szkód. Jest to najlepszy sposób na to, aby zapewnić sobie wysoki standard serwisu, a jednocześnie pełną wygodę. Jako doświadczony warsztat samochodowy, zapewniamy Państwu profesjonalne usługi, realizowane w najkrótszym możliwym czasie. Dzięki temu, że zapewniamy samochód zastępczy na czas naprawy, nie muszą się Państwo martwić trudnościami związanymi z brakiem pojazdu. Rozumiemy, jak kłopotliwa jest sytuacja, gdy doświadczymy kolizji, dlatego staramy się tworzyć jak najdogodniejsze warunki współpracy, aby umniejszyć klientom zmartwień.

Gwarantujemy Państwu pełen komfort i oszczędność czasu, dlatego:

  • redukujemy poziom zaangażowania klienta w proces zgłaszania i likwidacji szkody do absolutnego minimum,
  • pomagamy przygotować potrzebną dokumentację związaną z ubieganiem się o odszkodowanie z ubezpieczenia,
  • realizujemy bezgotówkowe naprawy powypadkowe przy użyciu nowoczesnych technologii, sugerowanych przez producentów,
  • udostępniamy auto zastępcze na cały okres serwisowania.

Jeśli chcą Państwo poznać więcej szczegółów na temat naszej oferty bądź umówić się na wizytę, zapraszamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta pod numerem telefonu 514 619 514 lub bezpośrednio z mechanikami, zajmującymi się obsługą szkód komunikacyjnych.

Udzielimy wszystkich potrzebnych informacji i doradzimy w kwestii najodpowiedniejszych w danym przypadku rozwiązań. Usługi naszego warsztatu samochodowego z Elbląga z pewnością nie zawiodą Państwa oczekiwań.

Oszczędność czasu

Staramy się zrealizować każde zlecenie w najkrótszym możliwym czasie. Ponadto, angażujemy Państwa do wykonania jedynie koniecznych formalności. Pozostałe z nich spełniamy za klienta.

Samochód zastępczy

Chcąc zapewnić Państwu jak najlepsze auto zastępcze, co jakiś czas odmładzamy naszą flotę pojazdów. Mieszczą się w niej obecnie również samochody z automatyczną skrzynią biegów.

Najwyższa jakość

Swoją pracę wykonujemy z ogromnym zaangażowaniem i dbamy o każdy szczegół. Posługujemy się przy tym nowoczesnym sprzętem i materiałami najwyższej jakości.