Naprawy silników i skrzyń biegów

Nasze naprawy silników pozwalają na oszczędzenie nawet kilku tysięcy złotych, które zostałyby przeznaczone na nową jednostkę napędową. Pracownicy naszego warsztatu doradzą Ci czy regeneracja silnika jest w przypadku Twojego pojazdu opłacalna, a gdy się na nią zdecydujesz, poinformują Cię o szacowanej jej cenie.

Regeneracja silnika wykonywana przez naszych mechaników samochodowych polega na wymianie zużywających się części mechanicznych podzespołów. Sprawdzają oni szczelność głowic, wymieniają tłoki i pierścienie czy chociażby doprowadzają wtryski do sprawności. Kompleksowo wykonywane naprawy silników są ich specjalnością.

Naprawy skrzyń biegów - wybierz zaufany warsztat samochodowy

Naprawy skrzyń biegów przeprowadzane przez nasz zlokalizowany w Elblągu warsztat samochodowy polegają na wymontowaniu jej podzespołów z samochodu, a następnie ocenie zużycia jej elementów. W dalszym ciągu nasi mechanicy wymienią wszystkie łożyska, uszczelki, uszczelniacze oraz zużyte synchronizatory. W przypadku znalezienia części nienaprawialnych znajdą oni zamienniki i je właściwie zainstalują. Na koniec sprawdzana jest funkcjonalność obudowy i jej ewentualna regeneracja.