Wypożyczalnia aut - ECNP Elbląg

Jako specjaliści w naszej branży, wiemy, że wypadki chodzą po ludziach. Niezależnie od tego ile już lat jesteś kierowcą, może przydarzyć Ci się stłuczka. Samo załatwianie formalności może przysporzyć Ci sporo zmartwień. Jeśli z różnych przyczyn nie jesteś w stanie obcnie używać swojego samochodu, a potrzebujesz transportu, warto jest skorzystać z naszej oferty. Nasza wypożyczalnia aut w Elblągu to usługa rzetelna i godna zaufania. Słuchając głosów naszych klientów, zaopatrzyliśmy się w samochody klasy A, B, C i D oraz E, S, SUV i SUV premium. Mamy nadzieję, że każdy opuści naszą wypożyczalnię usatysfakcjonowany.

Poznaj ofertę naszej wypożyczalni

Klasa A

Segment A tworzą auta najmniejsze, tzw. „miejskie” albo „mini”. Podstawową cechą tych samochodów są niskie koszty eksploatacji i przeznaczenie do jazdy głównie miejskiej Niewielka pojemność silnika sprawia, że trasy poza miasto takimi pojazdami są niepraktyczne. Osiągnięcie pożądanej prędkości na autostradzie, zmusza do znaczącego zwiększenia obrotów silnika i podwyższenia spalania. Długość podwozia takiego samochodu nie przekracza zazwyczaj 3,5 metra, sprawiając, że idealnie sprawdza się przy poszukiwaniu miejsca parkingowego w miastach, dlatego też nasza wypożyczalnia aut poleca je szczególnie do poruszania się po Elblągu i okolicach.

Auta tej klasy: Peugeot 108, Opel Adam, Renault Twingo, Fiat 500

Zapytaj o ofertę

Klasa B

W segmencie B znajdziemy auta miejskie o gabarytach stosunkowo większych niż w segmencie A. Mimo, iż wciąż ekonomiczne i skuteczne na terenach miast, oferują komfortową podróż dla nawet pięciu osób oraz pojemny bagażnik. Najpopularniejszą wersją nadwozia jest hatchback lecz znaleźć tu można także sedany i kombi. Samochody te mają do około 4 metrów długości. Litraże silników tych pojazdów to od 1,0-1,1l do nawet dwóch litrów. W naszej wypożyczalni aut w Elblągu oferujemy auta tej klasy wszystkim tym, którzy chcą się czuć swobodnie zarówno w mieście jak i na dłuższej trasie.

Auta tej klasy: Audi A1, Citroën C3, Peugeot 208, Opel Corsa

Zapytaj o ofertę

Klasa C

Segment C to samochody najbardziej uniwersalne, tzw. niższa klasa średnia. Znakomicie sprawdzają się na dłuższych trasach, dzięki ekonomicznemu zużyciu paliwa, a nieprzytłaczające rozmiary wciąż pozwalają na komfortowe poruszanie się po ulicach miast. Przestronne wnętrze zapewnia wygodną podróż pięciu osobom dorosłym z bagażem. Cechą charakterystyczna segmentu C jest mnogość wersji wyposażenia i nadwozia, sprawiająca, że możliwe jest znalezienie interesującego kierowcę wariantu. Nasza wypożyczalnia aut z Elbląga stara się dostarczyć wiele dostępnych opcji wyposażenia dla naszych klientów.

Auta tej klasy: Ford Focus, Škoda Octavia, Hyundai i30, Opel Astra

Zapytaj o ofertę

Klasa D

Segment D to segment samochodów klasy średniej, łączącej auta popularne z tymi klasy wyższej. W zdecydowanej większości wersje nadwozia oferowane przez producentów tych pojazdów to sedany oraz kombi. Ceny wykraczające poza średnie pozwalają na stylowe urządzenie wnętrz tych samochodów i wykończenie ich elektroniką. Oferują one wysoki komfort podróży pięciu osobom dorosłym na długich trasach. Zwiększone wymiary skutkują tym, że auta klasy D, lepiej sprawują się w podróży niż w mieście. Jeśli więc cenisz sobie wygodę i elegancję, zdecyduj się na ten segment przy korzystaniu z usług naszej wypożyczalni aut zwłaszcza, gdy wyjeżdżasz poza Elbląg.

Auta tej klasy: Audi A4, Renault Talisman, Toyota Avensis, Citroën DS5

Zapytaj o ofertę